SONAX Detaylı İç Temizlik ve Sterilizasyon

Detaylı Sonax iç temizlik ve sterilizasyon hizmetleri ile döşemelerin rengine ve dokusuna zarar verilmeden temizlik yapılabilmesi sağlanır. Temizlik ürünlerinden mültistar özel formülü ve 12-13 seviyelerindeki Ph değeri ile kaliteli bir temizlik yapılabilmesine olanak tanımaktadır…

Temizliği yapılan aksamlar yumuşatıcı özelliği olan ürünler ile özel korumaya alınır. Yapılan Sonax Detaylı iç temizlik ve sterilizasyon işlemlerinde ozonla temizlik işlemleri uygulanarak aracın içindeki kötü kokuların giderilmesi ve oluşabilecek kötü kokuların engellenmesi sağlanır.

Kir ve Lekeler

Aracınızın içinde oluşan en ağır kir ve lekeler Sonax AR-GE mühendisleri tarafından özel olarak üretilen temizlik malzemeleri ile temizlenir ve bu temizlik ürünler ile uzun süreli koruma sağlanır. Kaliteli ham maddeye sahip olan Sonax temizlik ürünleri ile temizliği yapılan kısımların dokusuna ve rengine zarar verilmesi önlenir.Kir ve lekelerin niteliğine göre Sonax tarafından özel olarak üretilen temizlik malzemelerinden birini seçebilirsiniz.

Önemli Teknik Bilgi: Sonax mühendisleri tarafından özel olarak üretilen temizlik ürünleri güçlü bir alkalik özelliğe sahiptir. Bu da temizliğin yüzeye zarar vermeden kolayca giderilebilmesini sağlamaktadır.  Ayrıca Sonax mühendisleri tarafından üretilen Sonax temizlik ürünleri kirin niteliğine özel olarak çeşit çeşit üretilmiştir. Temizlenecek olan ürünün niteliklerine uygun olarak en iyi Sonax temizlik ürünlerini seçebilirsiniz.

Aracın Klima Kanalları ve Dip Bölgelerin Temizlenmesi

Aracın havalandırma kanalları, gösterge panelleri, klima kanalları ve ön çekmece cam fitilleri gibi ulaşılması zor olan bölgeler Sonax ürünleri ile hiçbir aksama zarar verilmeden temizlenebilmektedir. Sonax mühendislerinin ciddi bir AR-GE çalışması sonucunda üretilen ürünler ile klima kanallarını ve aracın birçok dip bölgesini başarılı bir şekilde temizleyebilirsiniz.

Plastik Aksam ve Deri Döşemelerin İnatçı Kir – Lekelerden Temizlenmesi ve Korunması

Aracınızın içerisindeki tüm plastik aksamlar Sonax temizlik ürünleri ile temizlenmesi sayesinde ilk günkü görünümüne kavuşturulur. Torpido ve plastik temizleyici ve yenileyici Sonax temizlik ürünleri ile bu tür plastik aksamlar oldukça başarılı bir şekilde temizlenir ve ilk günkü görünümüne kavuşturulur.

Deri ve vinil döşemeler Sonax ürünleri ile yüzeye zarar verilmeden kaliteli bir şekilde temizlenmektedir.

Önemli Uyarı: Diğer işletmelerden farklı olarak Sonax uygulama merkezlerinde plastik aksam ve deri döşemelerin kir ve lekelerden temizlenmesi ve korunması işlemi çeşit çeşit Sonax temizlik ürünleri kullanılarak gerçekleştirilmektedir. Yani Sonax profesyonelleri kirin niteliğine en uygun Sonax temizleyiciyi seçerek etkin temizlik ve koruma sağlamış olur.

Bagaj İçinin Temizlenmesi

Bagaj içinin temizlenmesi de kritik bir öneme sahiptir. Aracın en çok kirlenebilen bölümleri arasında yer alan bagaj içinin temizlenebilmesi için özel olarak üretilen Sonax ürünleri tercih edilmelidir. Yüzeye zarar verilmeden yapılan bu işlemler neticesinde uzun süreli yoğun koruma sağlanır.

Araç Camlarının Temizlenmesi

Araç cam yüzeylerinin eskisinden daha kaliteli bir görünüme kavuşabilmesi amacıyla Sonax mühendisleri tarafından oldukça kaliteli temizlik malzemeleri üretilmiştir. Görüş netliği sağlayan ve aracın cam yüzeyinin başarılı bir şekilde korunabilmesini sağlayan bu özel temizlik ürünlerini kullanmanızı tavsiye ediyoruz.

Aracın İçinin Ozonla Sterilizasyonu

Sonax uygulama merkezlerinde aracınızın içi ozan ile temizlenmektedir. Yaklaşık olarak 20 dakika uygulanan ozan ile temizleme işlemleri sonrasında kötü kokular giderilmiş olur ve aracın temizlik koruması uzun bir süre sağlanmış olur. Aracın içindeki virüsleri ve bakterileri %99 oranında yok etmeye olanak tanıyan Ozan ile temizleme işlemleri için sizlerei Sonax uygulama merkezlerine bekliyoruz.

Önemli Uyarı: Birçok kalitesiz temizlik ürününün aksine Sonax ürünleri temizlik sonrasında uzun süre solunulmasına neden olan havanın insan sağlığına zarar vermesini önler. Bunun için sertifikaya sahip olan tek temizlik markası olan Sonax markasını sağlınız için tercih etmenizi tavsiye ediyoruz.

 Sonax Hizmetlerinin Uygulanma Aşamaları

1- Kapı menteşe ve kilitleri temizlenir.

2- Otomobilin dış yüzeyi temizlenir.

3- Aracın iç kısmına kaliteli bir temizlik yapılır ve uzun süreli koruma işlemleri sağlanır.

4- Koltuk kızakları temizlenir.

5-Otomobilin iç kısmında ulaşılması zor olan bölgeler büyük bir titizlik ile temizlenir.

6- Araç içi hava kanalları temizlenir.

7- Otomobil aynaları içten ve dıştan temizlenir.

8- Otomobilin içi kurutulur.

9- Aracın içindeki plastik aksamlar koruma altına alınır.

10- Son olarak ozon ile dezenfermansyon işlemleri uygulanır.

Tüm bu işlemler yaklaşık olarak 4 saat sürmektedir. Zamanlama aracın niteliğine göre değişkenlik gösterebilmektedir…

UYGULAMA VİDEOSU – 1

UYGULAMA VİDEOSU – 2